Yasal Uyarı

Hepsiecza.net farklı konular üzerine ilaç bilgileri paylaşır. Lakin yazıların hatasız olduğunun garantisi bulunmamaktadır. Tıp ile ilgili bilgi hatasız olsa dahi kişiler ya da kişilerin rahatsızlıkları için uygulanır olmayabilir. Sitede yer alan bilgiler, doktor tedavisi olarak kabul edilemez. Bu açıdan sitede yer alan bilgilerin pratikte uygulanması halinde, hepsiecza.net sorumluluk kabul etmez.

Hepsiecza.net sitesinde mevcut olan bilgiler herhangi bir şekilde tanı, teşhis ve tedavinin yerine geçmez. Gerçek bir sağlık hizmeti verilmemekte olup sitede bulunan sağlıkla alakalı her konunun, teşhis ve tedavisinin uzman hekimler tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Sitede mevcut olan bilgiler, her hasta için geçerli bir tavsiye değildir.

Hepsiecza.net sitesinde mevcut bilgiler uzman bir hekim ile görüşülmelidir. Sitemizde mevcut olan konular, ziyaretçileri sadece bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır. Bilgiler hususunda kişilerin tanı, teşhis ve tedavisi alanında uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilmelidir.

Sitemizde mevcut olan ve ziyaretçilere sunulan bilgiler, hastalıkların tanısı ve teşhisi için kullanılamaz. Hepsiecza.net sitesini bu gibi hedeflerle kullanılamaz. Siteyi ziyaret eden kişilerin bunları okuduğu ve anladığı kabul edilir.

Sitede yer alan tüm bilgiler, bilimsel deneyim ya da bir tıbbi uygulama, tedavi ya da ameliyat için yol gösterici, dayanak niteliği taşımaz. Bilgileri kullanan, ehli olmayan kişilerin yaptığı girişimlerin neticelerinden, site üzerinde bulunan bilgilerin hatalı anlaşılmasından; bu duruma bağlı meydana gelen mağduriyetlerden hepsiecza.net sorumlu değildir.

Site içerisinde yer alan tüm bilgiler, yalnızca kişileri bilgilendirme amacını taşır. Bu nedenle reklam, tanı ya da tedavi hedefi taşınmaz. Site içinde adı geçen kurum, kuruluş ve firmaların site ile ortaklığı veya sponsorluğu bulunmamaktadır.

Hepsiecza.net sitesinde bulunan tüm yazıları sık sık günceller ve alternatif üzerine de bilgiler verir. Ancak sitemizde yer alan bilgilerin eksiksiz olacağı garanti edilemez. Sitemizde bulunan ilaç isimleri bilgilendirme amacını taşır. Bu yönden herhangi bir hastalığa, rahatsızlığa karşı öneri değildir.  Hepsiecza.net sitesinin tüm kullanım hakkı saklıdır. Bu nedenle izin olmadan siteden kopya yapılamaz. Kopyaların kullanılmasından da Hepsiecza.net sorumlu değildir. Siteyi kullanan tüm ziyaretçilerin, bu sayfayı okuduğu, anladığı ve kabul ettiği varsayılmaktadır.