Hakkımızda

Hepsiecza ziyaretçilerini tıp alanında kullanılan ilaçlar üzerine bilgilendirmek üzere kurulmuştur. Sitemizde yer alan bilgiler ilaçların prospektüslerinden alınarak sizinle paylaşılır. Bir ilaç hakkında bilgi almak istiyorsanız, sitemizde bulunan yazıları inceleyerek etken ve yardımcı maddelerinden yan etkilerine kadar tüm konuları bulabilirsiniz.

Günümüzde birçok kişi ilacı aldıktan sonra prospektüs bilgilerini önemsemeden atar. Ancak bir süre sonra atmış olduğu kâğıtta yazan bilgileri incelemek, kontrol etmek isteyebilir. Eğer bu konuda çözüm istiyorsanız, hepsiecza.net size aradığınız konuları ayrıntılı bir şekilde sunar.

Tüm İlaçlar Hakkında Bilgiyi Bir Arada Bulun

Tıpta kullanılan birçok ilaç vardır. Bunlar hastalara tanı, teşhis ve tedavi ardından uzman hekimler tarafından verilir. İlaçların içinde prospektüs yer almakta olup ayrıntılı bilgiler mevcuttur. Ancak çoğu kişi buna hiç ihtiyacı olmayacağını düşünür.

Eğer ilacınızın prospektüsünü bulamıyorsanız veya atmışsanız, hepsiecza.net size bu konuda çözüm sunar. Sitemizde birçok ilacı bulabilir, böylece ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz alanında profesyonel ekiplerimiz tarafından, doğrudan ilaçların prospektüsü kaynak alınarak yazılır.

Bu nedenle sizin aradığınız sonuçlara ulaşmanız sağlanır. Böylece bir ilacın etken maddesini, yardımcı maddelerini, yan etkilerini ve diğer tüm bilgilerini öğrenebilirsiniz. Yazılarımız sizi sadece bilgilendirme amacı taşımakta ilaçlarınız doktorun size reçete ettiği biçimde kullanılmalıdır. Eğer bir yan etki oluşursa hemen en yakın sağlık kuruluşuna gitmeniz gerekir.

Sürekli Güncel Bir Platform

Hepsiecza ziyaretçilere daha fazla içerik sunmayı hedefler. Bu nedenle yenilik ve dinamizm temellerinde yükselerek sürekli tıpta bulunan ilaçları ve bunların prospektüslerini araştırır. Ardından da okuyabilmeniz için sizlerle paylaşır.

Eğer bir ilaç hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, sitemizi kontrol ederek ayrıntılı bilgi almanız mümkündür. Ayrıca iletişim sekmesinden bize ulaşabilir, hazırlanmasını istediğiniz bir ilacı belirtebilirsiniz.

Profesyonel ekiplerimiz bundan sonra kısa sürede çalışarak, size istediğiniz içeriklere kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olur. Buna karşılık platformumuz sadece kullanıcıları bilgilendirme amacı taşır. Sitemizde bulunan içerikler, ilaç tavsiyesi/önerisi olarak verilmez.  Sitemiz bu şekilde kullanım ve bundan dolayı oluşan sonuçlar nedeniyle sorumlu değildir. İlaçlar bilinçsiz bir şekilde kullanılmamalıdır. Bir hastalığınız/rahatsızlığınız varsa doktora gitmeniz gerekir.